wz
Projekt z předmětu Webové aplikace a databáze 3.E 2013
Něco málo o autorovi této práce
Dostupné stránky
Hlavní stránkaMapa stránek ZájmyO autoroviStažitelný obsah
Volba Jazyka
ČeštinaDeutsch

Anotace
Vítejte na mých osobních stránkách, které reprezentují moje znalosti práce s webovými stránkami v HTML a jejich grafické úpravě v CSS stylech. Cílem tohoto projektu je vytvořit můj vlastní profil sám o sobě a představit moje zájmy prostřednictvím vlastního webu, který obsahuje kód s minimem chyb.

Tyto stránky obsahují dvě jazykové verze, tímto jsem si sice přidal práci, ale zároveň byl nucen lépe navrhnout strukturu stránek. U jidiš jsem byl taktéž nucen se vypořádat s opačným směrem zápisu textu, který teče zprava do leva.

Při psaní těchto stránek jsem se musel zabývat hned s několika problémy, jednak s návrhem webu, aby byl smysluplný, pěkný a zároveň technicky naprosto v pořádku. Jako odstrašující příklad dávam do stažitelného obsahu archiv na můj první web ze základní školy na téma MSTS, ale ta kvalita kódu je strašná, na to ani nestačí počet chyb ve W3C validátoru :D, proto jsem si dal extra práci s tím, aby v projektu vedl pořádek a logika, protože extra práce se mi vrátí v možnosti snadné budoucí editace.

Pro zorientování v těchto stránkách slouží mapa stránek.

(C) David Bradáč III.E, Gymnázium Arabská, 8. prosinec 2013